Služby

Rybárske vybavenie

Ušetríme vám kopec miesta a „typickú“ vôňu mokrej rybárskej výbavy vo vašom aute, pretože podložku, podberák, vážiaci sak, vážiacu tyč a dokonca aj dištančné tyčky vám zabezpečíme na každom lovnom mieste a pre každého loviaceho rybára samostatne.

Vonkajšia terasa

Miesto, kde vítame a odprevádzame všetkých našich zákazníkov. Stredobod spoločenského diania na našich jazerách a miesto pokoja, kde si môžete oddýchnuť v tieni vkusnej drevenej terasy, občerstviť sa a dokonca potešiť sa z malého nákupu rybárskych drobností.

Občerstvenie a knižnica

Na našej terase vás čaká počas letných a horúcich dní studené osvieženie v podobe nealkoholických nápojov, dobrého piva a drobných sladkých/slaných pochutín. Výber je len na vás…

Sanitárne služby

Počas najhorúcejších dní, po príchode ku nám, respektíve pred odchodom na dlhú cestu, iste oceníte možnosť použitia našej sanitárnej sprchy, ktorá zabezpečí, aby ste sa pri vašom pobyte u nás cítili v čo najväčšom pohodlí a komforte. Samozrejme nezabúdame aj na vaše rybárske polovičky, ktoré túto službu určite ocenia tiež a možno ku nám s vami zavítajú častejšie.

Fotografovanie úlovkov

Naše jazerá vám ponúkajú niečo, čo nájdete len málokde. Ste sám, v noci zdoláte svoj osobný rekord a neviete ako sa s ním vyfotiť na samospúšť? Nemusíte mať obavy a využite vysoko nadštandardnej služby nášho správcu, ktorý vás príde vyfotografovať v ktorejkoľvek dennej hodine alebo počas noci a navyše s profesionálnym fotografickým vybavením…

Potravinové balíčky

Pre väčšie skupiny rybárov (minimálny počet 5 osôb, pričom sa môže zarátať aj doprovod) je možnosť zabezpečiť catering vo forme skoršej teplej večere, ktorá sa podáva na našej terase v určenú a dohodnutú hodinu. V prípade veľkého záujmu, je možné zabezpečiť aj teplé raňajky, ktoré budú roznášané na lovné miesta v určenú a dohodnutú hodinu.

Rybárska bižutéria

Aj vám sa stane, že počas rybačky vám pochybí alebo miniete určitú rybársku bižutériu a bez nej ste nesvoj? Nemusíte mať strach, ponúkame vám základnú bižutériu značky KORDA, s ktorou majú dobré skúsenosti členovia nášho tímu a v neposlednom rade je bezpečná pre naše ryby.

Varený partikel

Pre našich zákazníkov je možnosť zabezpečiť varený partikel ako jednu zo zložiek ich zvoleného kŕmenia. Základný podiel partiklu tvorí do mäkka uvarená kukurica a podľa sezónnosti a potreby rýb vzhľadom na ročné obdobie  pridávame ďalšie zložky, medzi ktoré patria napr. pšeničné zrná, sezamové zrná…