Varený partikel

Pre našich zákazníkov je možnosť zabezpečiť varený partikel ako jednu zo zložiek ich zvoleného kŕmenia. Základný podiel partiklu tvorí do mäkka uvarená kukurica a podľa sezónnosti a potreby rýb vzhľadom na ročné obdobie  pridávame ďalšie zložky, medzi ktoré patria napr. pšeničné zrná, sezamové zrná, repka olejná, konope siate a rôzne druhy hrozienok. Tento mix je dôkladne pripravovaný a varený našim správcom.

Naše ryby sú na takto pripravované krmivo už zvyknuté a dáme ruku do ohňa za to, že vám takto pripravené krmivo prinesie nejakú akciu naviac.

Varený partikel si je možné objednať pred vašou rybačkou cez našu facebook stránku alebo emailom, kde vám spresníme všetky podrobnosti. Výhodou je, že nemusíte so sebou nosiť žiadne prázdne vedierka, všetko dostane vo vkusnom a praktickom vedierku s vrchnákom, do ktorého za zmestí cca 8 kg takto pripravenej partiklovej zmesi. Preto neváhajte a tí, ktorí sa nechcú doma zabávať s prípravou vlastného partiklu, dotazujte sa u nás a my vám ho veľmi radi pripravíme na vašu rybačku.